
Дигиталният клуб към КТПП стартира „Мисия 15“ – заедно към по-добри дигитални умения
Дигиталният клуб към Кюстендилската търговско-промишлена палата се включва в инициативата „Мисия 15“ в рамките на националната кампания „Дигитален будител“.
Нашата цел е поне 15 души от област Кюстендил да направят първата крачка към повишаване на своите дигитални умения чрез:
- заявяване на електронен ваучер за обучение;
• участие в безплатно обучение по цифрова компетентност;
• успешно сертифициране на придобитите знания и умения.
„Мисия 15“ е насочена към всички, които искат да се чувстват по-уверени в дигиталния свят – работещи и безработни лица, хора в активна възраст, възрастни граждани, както и всеки, който желае да подобри уменията си за работа с компютър, интернет и електронни услуги.
В Дигиталния клуб към КТПП ще получите безплатно съдействие за:
✔ избор на подходящо ниво на дигитална компетентност;
✔ кандидатстване за електронен ваучер;
✔ ориентиране в различните форми на обучение – присъствено, дистанционно;
✔ използване на електронни платформи и дигитални ресурси.
Призоваваме всички наши партньори, членове на бизнес общността, образователни и социални институции, неправителствени организации и активни граждани да се включат в инициативата и да насърчат свои близки, колеги, приятели и познати да се възползват от тази възможност.
Заедно можем да помогнем на повече хора да придобият нови знания, да повишат своята конкурентоспособност и да се възползват пълноценно от възможностите на Дигиталния клуб към Палатата.
📍 Дигитален клуб към КТПП – Кюстендил
гр. Кюстендил, ул. „Цар Освободител“ № 168, ет. 3, зала 2
Ела, ще ти помогнем да направиш първата стъпка!
#ДигиталенБудител #ДигиталниУмения #НПВУ #АЗ #МТСП


